BİREYSEL KATILIMCILAR

ADİL CAN GÜVEN-NURSAN GÜVEN / SERAMİK-ÇİNİ
AHŞAPLA DANS / ELİF ve MUSTAFA YILDIZLI / AHŞAP KUTU
AYDIN AFACAN / SERAMİK
AZRA ARIĞA / TAKI
ÇERÇİM BODRUM / KORAY KİREMİT / TAKI
DOÇ DR MUTLU BAŞKAYA / SERAMİK
DOÇ DR NURGÜL BEGİÇ
EBRU ÖZTÜRK
ERDEM İBAŞ
FEYKEM / FEYHAN BAYIK
GİZEM BAŞER GÜNEŞ
GONCAGÜL KELOĞLU
GÖLGE ART GALLERY
GÜLAS MAKİNA
GÜLAY ÇANAKÇI
HANEDAR TASARIM / HATİCE YÜKSEL
HATTUSA / TURAN DURU
İKİZLER SERAMİK
KAVALCI SERAMİK / FÜSUN KAVALCI
KAYAOĞLU BAKIRCILIK / İZZET KAYA
KETCHY
MEHMET GÜRSOY
NEVANTE / TÜMER ÖZER
NİLÜFER ÇELİKKOL
NUR GÖKBULUT
OLCAY TÜYSÜZ
PONART / ARTBOYA
PROF DR OSMAN ŞAN-DR MUHTEREM KOÇ-NUR AVLUPINAR
PROF SIDIKA SİBEL SEVİM
REF-SAN
SABRİYE ENERGİN
SALİHLİ KADIN GİRİŞİMCİLİK KOOPERATİFİ
SALİM YAŞAR
SİNEM TEMİZ
TURGUT TUNA-ŞEBNEM TUNA
UNIQUE / AYŞENUR VURUŞKAN
UNIQUE / MEHMET KABAŞ
ÜMİT KARA
YILMAZ EMEN
ZEKAİ ERDAL ve GÖRECE KÖYÜ BONCUKLARI

YABANCI KATILIMCILARI

BALİ / BARONGA
KORE / KIM YONGMOON
RUSYA / ALIKINA ELENA
RUSYA / ARSENYEVA IRINA
RUSYA / DRUZININ SERGEI
RUSYA / DUBODEL SVETLANA
RUSYA / ELENA YALÇINLAR
RUSYA / FİLİPP-MARIA KAZAK
RUSYA / JULYA BERG
RUSYA / KRAVCHENKO NINA
RUSYA / LIANA KÜLLÜOĞLU
RUSYA / MELNIKOVA OLGA
RUSYA / MESHCHERIAKOVA IRINA
RUSYA / MIROSLAVSKAIA TATIANA
RUSYA / NIKOLAYEVA IRINA
RUSYA / OREKHOVA MAİİA
RUSYA / POPOVA ANASTASIA
RUSYA / ROMANOVA VALENTİNA
RUSYA / STANISLAV SHEVTSOY
RUSYA / SVETLANA GRUZDOVA
SUDAN / JANA HANDCRAFTS/GHADA SATTI
TÜRKMENİSTAN / GURBANBİBİ
KIRGIZİSTAN/ GALLERİ M KIRGIZİSTAN

KURUMSAL KATILIMCILAR

AKG / ANADOLU KÜLTÜR GİRİŞİMİ
ANELSANDER
BEYŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BÜSMEK / BURSA BELEDİYESİ İPEK ATÖLYESİ
ERAM FATİH ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
ESKİŞEHİR ODUN PAZARI BELEDİYESİ
GES / KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI
GESAV
İLİM YAYMA CEMİYETİ
MENDERES BELEDİYESİ
PUDUHEPA VE KIZ KARDEŞLERİ
SİYAVUŞ PAŞA MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ
SUBAŞI GÖÇ MÜZESİ
TEKSTİL TASARIMCILARI DERNEĞİ
TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI
TÜRK SERAMİK DERNEĞİ

KATILAN EĞİTİM KURUMLARI

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL BEYOĞLU REFİA ÖVÜÇ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ
KONYA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ

ANKARA KALKINMA AJANSI KATILIMCILARI

AGAT TAŞI USTASI
BOOTO ART / ÜLKÜ AKDEMİR
ELDOKU / SOSYAL KURULUŞ
HAYALART TAS ATÖLYESİ / CANAN EROL
HAYALART TAS ATÖLYESİ / MELTEM MELKUÇ
İPEK İĞNE OYASI
TELKARİ

 

TESK KATILIMCILARI

İZMİR ESOB
KEÇECİ (ARİF CÖN)
BONCUK İŞLEME (DOĞAN RAHAT)
SERAMİK İŞLEME (MUSTAFA DENİZ)
BAKIR İŞLEME(HASAN VAR)

MANİSA ESOB
DEMİRCİ ÇANI
DEMİRCİ HALISI
TURGUTLU KÖRÜKLÜ ÇİZME
ŞEHZADE KAFTANI
PADİŞAH FİGÜRÜ VE TAHTI
MANİSA BEZİ
KULA EVİ MAKETLERİ
MESİR KAZANI
SEMER
KEÇE KEPENEK
KİTRE BEBEK
FADİK VE EFE BEBEK

TRABZON ESOB
KUYUMCULUK(TEL KARİ GÜMÜŞ HASIR)
KEŞAN DOKUMA (HALİL SAKA)
SÜRMENE BIÇAĞI

KAHRAMANMARAŞ ESOB
BAKIRCILIK
AĞAÇ OYMA  (HASAN GÖZÜKARA)
SİM SIRMA
ÇARIKÇILIK

AYDIN ESOB
KİLİM DOKUMA
BEZ BEBEK
CAM İŞLEMECİLİĞİ
ÇİNİ SERAMİK
TOPRAKTAN MAMUL ÜRÜNLER
DERİ MAMÜLLERİ
SEPETÇİLİK
İĞNE OYASI-YEMENİ
KÖRÜKLÜ ÇİZME

HATAY ESOB
DEMİRCİ USTASI (DAVUT KARATAŞ)
İPEK DOKUMACILIK
SEPETÇİ
AĞAÇ OYMA
CAM ÜFLEME

MARDİN ESOB
TELKARİ USTASI İBRAHİM CİHAN
MİDYAT TAŞI USTASI İZETTİN ÇETİN

BİTLİS ESOB
AHLAT BASTON
AHŞAP OYMA (MUZAFFER PİRHASANOĞLU)
AHŞAP BOYAMA

AFYON ESOB
MERMERCİLİK (AHMET SAV)

ESKİŞEHİR ESOB
LÜLETAŞI    (ABDÜLVAHAP YUNAR)
SERAMİK (HALİME ÇELİK)

İSTANBUL ESOB ( İSTANBUL YORGANCILAR ODASI )
YORGANCILIK (NAZMİ İNCE)

BURSA ESOB
ÇİNİCİLİK (ZERRİN SARIGÜL & GAMZE NEVİN GÜÇÜK)

ŞANLIURFA TÜRKİYE MADENİ EŞYA SANATKARLARI FEDERASYONU

ŞANLIURFA BAKIRCILAR VE KAZANCILAR ODASI

BEYPAZARI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
GÜMÜŞÇÜLÜK (AHMET TEKİN)

SİVAS DEMİRCİLER ODASI
BIÇAKÇILIK

TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLAR KONFEDERASYONU

İSMEK KATILIMCILARI

ÇİNİ ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
SERAMİK ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
PORSELEN ATÖLYESİ ve SANATÇILARI:
TEZHİP ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
AHŞAP YAKMA ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
RESİM ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
SANATSAL YAZMA-GİYİM ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
BEZ BEBEK-RÖLYEF ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
CAM SÜSLEME-CAM ÜFLEME-VİTRAY-MOZAİK ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
AHŞAP BOYAMA ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
TIĞ-ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜ-KEÇE ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
EL NAKIŞI-KURDELE NAKIŞI-İĞNE OYASI ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
DERİ ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
EBRU ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
TAKI ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
FİLOGRAFİ ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
KUYUM ATÖLYESİ ve SANATÇILARI
MEFRUŞAT-MAKİNA NAKIŞI-TEL KIRMA ATÖLYESİ ve SANATÇILARI