NO STAND ADISTAND NOKİŞİ AD&SOYADKONUSUGÜNSAAT
1PROF.S.SİBEL SEVİM A-2Prof. SIDIKA SİBEL SEVİMRenklendirilmiş Camurlarla Seramik Parçaların Oluşturulması7.10.2021 PERŞEMBE 13:30
2İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü Başkani2021-07-01 00:00:00Dr.Öğr.Üyesi Sevim AYDİNÇ BÖLAT "SIFIR ATIK "GİYSİ TASARIMI8 EKİM 2021 CUMA14:00 - 17:00
3ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK EL SANATLARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ 1-4Prof. Dr.Sema Tağı“Çarpana” 7.10.2021 PERŞEMBE15.00
4ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK EL SANATLARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ 1-4Araş. Gör.Meltem Göksel Kabalcı“Çarpana” 7.10.2021 PERŞEMBE15.00
5DOKUMA- ÖRGÜ TEPELİKLER/SONGÜL ARALB-3Doç. Dr. Songül ARAL Anadolu Geleneksel Kadın Başlıklarından esinlenme/Dokuma örgü Tepelik yapımı8 EKİM 2021 CUMA14:00 - 16:00
6ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Yasemin Akyol Çağdaş Minyatür Teknikleri06-10.10.2021 Her Gün13.00- 15:30
7ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Erhan Olcay Calligraphy-Neuland 8-9 EKİM 2021 CUMA-CUMARTESİ13.00- 15:30
8ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Şebnem Altuntaş Glas Art06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
9ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Deniz Arsan Sculpey Takı Tasarımı06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
10ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Seda Karaman Goodwin Sanat Kili ile 3D modelleme06-10.10.2021 Her Gün 11.00- 19:00
11ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Serdil Okumuş Goodwin Çiçek Kili ile Çiçek Buketi06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
12ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Efsun Türk PonART Seramik Kili ile Rölyef06-10.10.2021 Her Gün 11.00- 19:00
13ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Yasemin Uzer Marabu Ebru ve YONO marker ile tasarım06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
14ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Pınar Koç Folia Tissue Paper ile Çiçekler06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
15ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Emine Acar Marabu Fashion sprey ile tasarım06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
16ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Dilan Sevin Kumaş Baskı06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
17ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Dilara Gürlek Küçülen Kağıt ile Rozet tasarımı06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
18ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Edrinus Atölye Edirnekari06-10.10.2021 Her Gün11.00- 19:00
19ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Hakan Dağlı Airbrush Performans9 EKİM 2021 / CUMARTESİ16:00-17:00
20ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Sait Günel Suluboya Performans2021-10-08 00:00:001970-01-01 13:30:00
21ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Sait Günel Akrilikboya Performans9 EKİM 2021 / CUMARTESİ1970-01-01 13:30:00
22ARTBOYA WORKSHOP ALANI B-8 D-9Burhan Özer Suluboya Performans10 EKİM 2021 PAZAR1970-01-01 13:30:00
23MSGSÜ/GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ2017-01-01 00:00:00Salih GirgiçKeçe 8 EKİM 2021 /CUMA14.30 - 17.30
24TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4Murat AydemirHALI-KİLİM DOKUMA6 EKİM 2021 / ÇARŞAMBA12:00-19:00
25TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4Murat AydemirHALI-KİLİM DOKUMA7 EKİM 2021 / PERŞEMBE12:00-19:00
26TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4Salih GirgiçKEÇE YAPIMI7 EKİM 2021 / PERŞEMBE12:00-19:00
27TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4Fatma MenteşDERİ TASARIMI VE SARACİYE 7 EKİM 2021 / PERŞEMBE12:00-19:00
28TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4Gizem CanMAKROME8 EKİM 2021 /CUMA12:00-19:00
29TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4F. Mehtap BaykalKUYUMCULUK-Mum Atölyesi 9 EKİM 2021 / CUMARTESİ12:00-19:00
30TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4 Salih GirgiçKEÇE YAPIMI9 EKİM 2021 / CUMARTESİ12:00-19:00
31TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4Murat AydemirHALI-KİLİM DOKUMA10 EKİM 2021 / PAZAR12:00-19:00
32TÜRK KÜLTÜRÜNE HİZMET VAKFI ve TKHV CAFERAĞA MEDRESESİ EĞİTMENLERİH-4Arzu TürkSERAMİK10 EKİM 2021 / PAZAR12:00-17:00
33T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7MARDİN OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ  DOKUMA 06 EKİM 2021 ÇARŞAMBA
34T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7 MUĞLA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ TELKARİ06 EKİM 2021 ÇARŞAMBA
35T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7TOKAT OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ TAHTA BASKI06 EKİM 2021 ÇARŞAMBA
36T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7SİVAS OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ EKOLOJİK BASKI06 EKİM 2021 ÇARŞAMBA
37T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7MUĞLA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ  DOKUMA 07 EKİM 2021 PERŞEMBE
38T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7 MARDİN OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ TELKARİ07 EKİM 2021 PERŞEMBE
39T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7TOKAT OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ TAHTA BASKI 07 EKİM 2021 PERŞEMBE
40T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7SİVAS OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ EKOLOJİK BASKI07 EKİM 2021 PERŞEMBE
41T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7MUĞLA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ  DOKUMA08 EKİM 2021 CUMA
42T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7MARDİN OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜTELKARİ08 EKİM 2021 CUMA
43T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7 SİVAS OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜEKOLOJİK BASKI 08 EKİM 2021 CUMA
44T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7 SABANCI OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ RESTORASYON08 EKİM 2021 CUMA
45T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7 MUĞLA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜDOKUMA 09 EKİM 2021 CUMARTESİ
46T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7MARDİN OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ TELKARİ09 EKİM 2021 CUMARTESİ
47T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7BURSA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜKUMAŞ ÜZERİ EBRU 09 EKİM 2021 CUMARTESİ
48 T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7 KIRKLARELİ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜSERAMİK ŞEKİLLENDİRME09 EKİM 2021 CUMARTESİ
49T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7MUĞLA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜDOKUMA 10 EKİM 2021 PAZAR
50T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7MARDİN OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜTELKARİ10 EKİM 2021 PAZAR
51T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7BURSA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ KUMAŞ ÜZERİ EBRU 10 EKİM 2021 PAZAR
52 T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYATBOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜLERİD-6 E-9 E-6 F-7KIRKLARELİ OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ SERAMİK ŞEKİLLENDİRME10 EKİM 2021 PAZAR
53GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Emel TürkmenTezhip06.10.2021 Çarşamba11:00 - 13:00
54GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Dilek YerlikayaMinyatür07.10.2021 Perşembe14:00 - 16:00
55GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Ayla MakasEbru08.10.2021 Cuma12:30 - 14:30
56GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Ömer Faruk DereKaligrafi / Hat10.10.2021 Pazar11:00 - 12:30 / 14:00 - 15:30
57GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Prof. Dr. Selçuk MülayimSelçuk Mülayim Armağanı06.10.2021 Çarşamba
İmza Günü
58GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Dr. Sakine Akcan EkiciEhl-i Hiref-i Hassa Teşkilatı06.10.2021 Çarşamba15:00 - 17:00 
İmza Günü
59GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Seyit Ali KahramanOsmanlı Çiçekleri ve Çiçekçileri09.10.2021 Cumartesi 15:00 - 17:00 
İmza Günü
60GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİM-1Doç.Dr. Gülnihal KüpeliTezyini Sanatlar Bibliyografyası10.10.2021 Pazar12:00-14:00
İmza Günü
61HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI MACSABAL İPEKYOLU SEMPOZYUMUKim Yong Moon( Korea)SERAMİK06-10.10.2021 Her Gün10:00-20:00
Mutlu Başkaya ( Turkey)
Veysel Özel ( Turkey)
Özgür Yıldız ( Turkey)
Yuriy Musatov ( Ukraine)
İvan Fizer( Ukraine)
Dvorak Galik Olesia ( Ukraine)
Tetina Zebelina ( Ukraine)
Reinhard Keitel( Germany)
Shin Jung Gyun ( Korea)
Mogharbel Samar ( Lebanon)
Szilvia Haber ( Hungary)