CRAFTİSTANBUL 2023 WORKSHOP
SAYIKURUMİSİMKONUTARİHSAAT
1YAKMA RESİM SANATIMUAMMER KIRMIZIGÜLSANAT ATEŞİ06 -07 EKİM 2023 14:00-15:00
2ÖZDENCE SANATÖZDEN KESKİNSU KABAĞI LAMBA İŞLEMECİLİĞİ07 EKİM 2023 CUMARTESİ16:00-18:00
3ECE SANATECE BAZ AKBABAGELENEKSEL ÇİÇEK DESENLİ KİTAP AYRACI07 EKİM 2023 CUMARTESİ13:00-14:00
4ART BOYAIŞIL ÖZIŞIKSULUBOYA PERFORMANS05 EKİM 2023 PERŞEMBE14:00
5ART BOYABURHAN ÖZERSULU BOYA PERFORMANS07 EKİM 2023 CUMARTESİ14:00
6ART BOYASAİT GÜNELSULU BOYA PERFORMANS08 EKİM 2023 PAZAR13:00
7ART BOYASAİT GÜNELAKRİLİK WORKSHOP08 EKİM 2023 PAZAR15:00
8YILDIZAY MAKİNECEMAL AYYILDIZYILDIZAY KIL TESTERE DEKUPAJ MAKİNELERİNİN VE AHŞAP İŞLEME SANATLARININ TANITIMI05 -08 EKİM 2023 13:00-17:00
9TEKSTİL TASARIMCILAR DERNEĞİHÜMEYRA ÇAKIRDENİM İLERİ DÖNÜŞÜM ATÖLYESİ06 EKİM 2023 CUMA13:00-14:00
10TEKSTİL TASARIMCILAR DERNEĞİBELGİN ARITECOPRINT ATÖLYESİ08 EKİM 2023 CUMA12:00-13:00
11TEKSTİL TASARIMCILAR DERNEĞİYASEMİN ÖZBEYLİNOL/STENCİL BASKI ATÖLYESİ 07 EKİM 2023 CUMARTESİ13:-00-14:00
12MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜBÜŞRA AKSUÇARPANA06 EKİM 2023 CUMA11:00
13MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜDR.ÖĞR.ÜYESİ SEHER AŞICIEBRU 06 EKİM 2023 CUMA13:30
14MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜÖĞR.GÖR.NİL SÜNNETCİLERYAZMA KALIP07 EKİM 2023 CUMARTESİ11:00
15MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜDR.ÖĞR.ÜYESİ ÜLKÜ AKÇAKEÇE07 EKİM 2023 CUMARTESİ13:30
16SAKARYA ÜNİVERSİTESİ, SANAT, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ,
GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ
ÖĞR. GÖR. ZEYNEP ÇAVDAR KALELİKİRKİTLİ DOKUMA05 EKİM 2023 PERŞEMBE14:00 -16:00
17SAKARYA ÜNİVERSİTESİ, SANAT, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ,
GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ
RÜMEYSA GENÇHAT 06 EKİM 2023 CUMA13:00-15:00
18SAKARYA ÜNİVERSİTESİ, SANAT, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ,
GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ
ÖĞR. GÖR. ALEV DEMİRKESENKALEMİŞİ06 EKİM 2023 CUMA15:00-17:00
19SAKARYA ÜNİVERSİTESİ, SANAT, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ,
GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ
ÖĞR. GÖR. SONGÜL ERGÜNEBRU 07 EKİM 2023 CUMARTESİ14:00-16:00
20İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ TEKSTİL VE MODA TASARIMI BÜLÜMÜDOÇ.DR.SEVİM AYDİNÇ BÖLAT' SIFIR ATIK GİYSİ TASARIMI-4 ''06 EKİM 2023 CUMA14:00-16:00
21KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR MESLEK YÜKSEKOKULUÖĞR.GÖR.FİKRET AYDOĞDUGELENEKSEL KÜTAHYA ÇİNİ VE ÇARK GÖSTERİSİ05-06-07 EKİM 202313:00-17:00
22KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR MESLEK YÜKSEKOKULUÇİNİ SANATÇISI NURİFE AYDOĞDUÇİNİ SANATI05-06-07 EKİM 202313:00-17:00
23KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR MESLEK YÜKSEKOKULUÇİNİ VE SERAMİK SANATÇISI ÖĞR.GÖR.SEZİN ERBİL KARAÇİNİ SANATI06-07 EKİM 20231313:00-17:00
24GÜL SANAT ATÖLYESİGÜLTEN AKAGÜNDÜZEBRU SANATI07 EKİM 2023 CUMARTESİ15:00-17:00
25ESEFOĞLU-KARİNSEMA ONATTEZHİP SANATI07 EKİM 2023 CUMARTESİ13:00-15:00
26ESEFOĞLU-KARİNİLKER SELİMLEREBRU SANATI07 EKİM 2023 CUMARTESİ15:00-17:00
27EMICRAFTEMİNE KUŞCULLİNOL OYMA TEKNİĞİ , Kontenjan 8 kişi ile sınırlı06 EKİM 2023 CUMA10:00-11:00
28EMICRAFTEMİNE KUŞCUL VE OYA ÜNALALIŞVERİŞ SONRASI DENEYİMLEME VE WORKSHOP06 EKİM 2023 CUMA13:00-16:00
29EMICRAFTEMİNE KUŞCULLİNOL OYMA TEKNİĞİ , Kontenjan 8 kişi ile sınırlı07 EKİM 2023 CUMARTESİ10:00-11:00
30EMICRAFTNEDİM YAPARÇENGELKÖY YAZMALARI SÖYLEŞİSİ07 EKİM 2023 CUMARTESİ12:00-13:00
31EMICRAFTNEDİM YAPARTAHTA BASKI TEKNİKLERİ ÜZERİNE DENEYİMLEME07 EKİM 2023 CUMARTESİ14:00-15:00
32EMICRAFTEMİNE KUŞCULLİNOL OYMA TEKNİĞİ , Kontenjan 8 kişi ile sınırlı08 EKİM 2023 PAZAR10:00-11:00
33EMICRAFTEMİNE KUŞCUL VE HAYAT AĞACI ATÖLYESİALIŞVERİŞ SONRASI DENEYİMLEME VE WORKSHOP08 EKİM 2023 PAZAR13:00-16:00
34BEZ BEBEK ATÖLYESİLİANA KÜLLÜOĞLUBEZ BROŞ BEBEKLER06 EKİM 2023 CUMA14:00-16:00
35HALİME ÇAKMAKHALİME ÇAKMAKİĞNE OYASI ÇİÇEK07 EKİM 2023 CUMARTESİ15:00-18:00
36EŞREF MARAŞLIEŞREF MARAŞLIFİLOGRAFİ 05-06-07-08 EKİM 202314:00-17:00
37ATAŞEHİR BELEDİYESİİNCİ ALLÜŞOĞLUKAĞIT RÖLYEF TEKNİĞİ KULLANARAK 3 BOYUTLU RESİM05 EKİM 2023 PERŞEMBE14:00-16:00
38ATAŞEHİR BELEDİYESİNURAY EROĞLUTIĞLA ÖRGÜ ÇANTA YAPIMI06 EKİM 2023 CUMA14:00-16:00
39ATAŞEHİR BELEDİYESİÖZGE SAFİ - FİLİZ TAŞBEZ CÜZDAN YAPIMI07 EKİM 2023 CUMARTESİ14:00-16:00
40ATAŞEHİR BELEDİYESİTÜLAY ALBAYRAKKANVAS ÇANTA YAPIMI08 EKİM 2023 PAZAR14:00-16:00
41ORIENT MOZAİKÖZLEM DEMİRLİYENİYIL SÜSLERİ07 EKİM 2023 CUMARTESİ13:00-17:00
42GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİYILDIZ ALTINAYKIRKYAMA05 EKİM 2023 PERŞEMBE14:00-16:00
43GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİRABİA KOÇERKATI06 EKİM 2023 CUMA14:00-16:00
44GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİŞENNUR ÜLKEREYÜP OYUNCAK ATÖLYESİ ''AHŞAP OYUNCAK''07 EKİM 2023 CUMARTESİ13:00-15:00
45GELENEKSEL SANATLAR DERNEĞİYELİZ ERENGÜLKEÇE08 EKİM 2023 PAZAR13:00-17:00
46HACER ORHANTÜLAY DENİZ GÜMÜŞ TAŞ SANATI06-07-08 EKİM 2023 CUMARTESİ11:00-15:00
tr_TR