ADDRESS: Aksaray Mahallesi, Kennedy Street No 11/1 Yenikapi Etkinlik Alanı Fatih-Istanbul, Turkey
Otobüsle gelmek isteyen ziyaretçilerimiz için fuar alanına en yakın İETT durağından geçen hat bilgisi için TIKLAYINIZ

Anadolu Yakası'ndan Gelenler için:

Kadıköy‘den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Üsküdar‘dan Marmaray‘a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Ümraniye’den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray’a aktarma yaparark Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan E-11′e binerek Göztepe Köprüsü‘nde ininiz. Buradan Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray‘a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için:

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüsistasyonunda metrobüse binerek Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkarak denizin üstündeki köprüden biraz yürüyerek Küçükçekmece Köprüsü durağından BN1 numaralı otobüse binerek Yenikapı Sahil durağında indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı‘da indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayıyla Bağcılar durağında inerek Kirazlı-Yenikapımetrosuna aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.


KONAKLAMA:

Konaklama için Taflan Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

TAFLAN Turizm ve Seyahat Acentası

Cinnah Caddesi 102/4 Çankaya – Ankara

Tel: +90 312 446 11 16 –(136)

Faks: +90 312 446 11 20 E-mail: info@taflantour.com Web: www.taflantour.com